Trending
- A Traveler’s Guide to Vaping: Rules, Tips & Best Practices
- FOODS THAT ARE NOT AS HEALTHY AS YOU THINK
- The Digital Casino Experience: 6 Perks of Online Gambling
- Is there a reliable method for selecting trustworthy online gambling sites?
- Feel New Emotions: Best Tips to Be New Day
- Demystifying Data Migration: Unpacking Your Digital Move, From A to Z
- VELO Plus Tropical Heat Nicotine Pouches Review
- Play at Online Games with Mobile Casino Apps
- Shop
- E-cigar NEW
- Uwell Whirl F Pod Kit
Uwell Whirl F Pod Kit
Offers
-
Uwell Whirl F Pod Kit
$24.99
View Offer
Uwell Whirl F Kit Parameters:
| Brand | Uwell |
| Product Name | Whirl F Pod Kit |
| Material | Device: Aluminum Alloy, Cartridge: PCTG |
| Dimensions | 140.8*18.8*18.8mm |
| Pod Capacity | 2ml |
| Output Power | 11W |
| Cartridge Specification | FeCrAI Meshed 1.2ohm Whirl F Integrated Coil Cartridge |
| Battery Capacity | 450mAh |
| Filling Type | Side filling |
| Color | Champagne, Black, Blue, Green |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









