Trending
- Is it Possible that Vaping Reduces Blood Pressure?
- 2026 iPhone Guide: How to Set Custom Ringtones on iPhone
- How to Find a Cell Phone Store That Is Right for You
- Xiaomi’s first over-ear headphones made their debut! With a mirror-like body and transparent sound-emitting balls, the design is truly unique.
- Crucial website services that companies should prioritize investing in
- A Step-by-Step Guide to Repairing Corrupted Video Files
- Apple iPhone 18 Pro / Max makes another big announcement: It features “Dark Cherry” color, and the rear camera layout remains unchanged.
- iQOO Pad6 Pro tablet has officially announced support for 13 native 4K gaming experiences, with the highest support being 4K ultra-resolution
- Shop
- Accessories
- Vivo TWS4 bluetooth Earbuds
Vivo TWS4 bluetooth Earbuds
Offers
-
Vivo TWS4 bluetooth Earbuds
$77.99
View Offer
Specifications:
| General Specification | |
| Brand | Vivo |
| Model | TWS4 |
| Color | Blue/White |
| Wearing Type | In-ear |
| Speaker | 12.2mm |
| Audio Codc | LDAC/APTX Adaptive |
| Frequency Response | 20Hz-20kHz |
| bluetooth | |
| bluetooth Version | V5.4 |
| Supported Profiles | HSP / HFP / A2DP / AVRCP |
| Transmitting Distance | 10m |
| Battery &Charging | |
| Work Time | 11h(Only Earphone/ANC Off) / 45H(with Charging Case/ANC Off) |
| Charging Time | 2h |
| Other Features | |
| Microphone | Yes |
| Noise Cancelling | Yes |
| Size & Weight | |
| Product Weight | 0.0880kg |
| Package Weight | 0.1200kg |
| Product Size | 105×55×26mm |
| Package Size | 120×70×30mm |
| Package list | 2× Earphones 1× Charging Case 1× Charging Cable 1× Earcap 1× User Manual |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









