Trending
- Huawei Mate 90 to Debut Kirin 2026 Chip: Performance Far Exceeds Expectations
- Rendering Images of Xiaomi 17T/Pro Phone have been Released Again
- It is reported that Xiaomi will release REDMI Turbo 5/REDMI 17 5G mobile phone in India on June 18th.
- NH66-139 3-In-1 RC Engineering Truck Review–Features, Performance, and Realistic Construction Action
- ASUS Adol J15 OWS Headset Review: Open-Ear Audio for Everyday Freedom
- MS-B16 RGB Gaming Headset Review at $31.99: Affordable Wireless Gaming Audio with RGB Style
- Geek Bar Pulse X2 50K VS NEXA ULTRA II Quick Comparison
- Vaporesso XROS 6 vs Vaporesso XROS 6 Mini: Which One Fits Your Style?
- Shop
- E-cigar NEW
- VOOPOO Vrizz Pod Kit
VOOPOO Vrizz Pod Kit
Offers
-
VOOPOO Vrizz Pod Kit
$19.99
View Offer
VOOPOO Vrizz Pod System Kit Parameters:
| Brand | VOOPOO |
| Product Name | Vrizz Pod Kit |
| Battery Capacity | 800mAh |
| Output Power | 12-24W |
| Output Voltage | 3.2V-4.2V |
| Resistance | 0.3Ω-3.0Ω |
| Pod Capacity | 15ml |
| Filling | Todside filling |
| Airflow | Adjustable airflow |
| Fit For | Vrizz Cartridge 0.4Ω/0.7Ω |
| Product Size | 51.8*22.7*98.6mm |
| Color | Silver & Black, Sunset Orange, Spring Green, Phantom Purple, Iris Blue, Midnight Black |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









