Trending
- The appearance of the Apple foldable iPhone has been confirmed: The most expensive iPhone in history has arrived
- The Specifications of Honor WIN Turbo are all revealed: Kirin 8500 Elite + 10000mAh battery
- MediaTek’s Dimensity 7500 mobile platform released: For the first time, C1 CPU is introduced into mainstream smartphones
- Xiaomi 17T/Pro overseas launch: 7000mAh battery “the largest for international versions to date”, starting at 749 euros
- DT NO.I WATCH 8 Smartwatch Review: Affordable Style Meets Smart Functionality
- Blackview OSCAL PowerMax 3600SE Review: Rugged Portable Power for Home Backup and Outdoor Adventures
- YLR/C YL01 RC Quadcopter Review: Feature-Packed Foldable Drone for Beginner Aerial Photography
- iScooter iF1 Electric Scooter Review: Affordable Off-Road Performance with Powerful Urban Capability
- Shop
- E-cigar NEW
- Steam Crave Hadron 220 Box Mod
Steam Crave Hadron 220 Box Mod
Offers
-
Steam Crave Hadron 220 Box Mod
$68.99
View Offer
Steam Crave Hadron 220 Mod Parameters:
| Brand | Steam Crave |
| Product Name | Hadron 220 Box Mod |
| Size | 99*48*38mm |
| Material | Zinc Alloy, Aluminium alloy |
| Battery | Dual 21700(not included) |
| Output | 5-220W |
| Output Voltage | 0.8-8.0V |
| Limit Centigrade | 100℃-300℃ |
| Limit Fahrenheit | 212℉-572℉ |
| Output Current | 1.0A-40.0A |
| DC | 5V/2A |
| Fit for | 25-35mm tank |
| Compatible with | Aromamizer Plus V1/V2/V3 RDTA, Ragnar RDTA, Supreme V3 RDTA and Meson RTA |
| Color | Gunmetal, Black |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









