Trending
- OnePlus Ace 6 Ultra Review: A 165FPS Gaming Beast Built for FPS Players
- Xiaomi 18 is launched! Hyper OS 4 is here: Completely Removes MIUI Code and undergoes a Complete Transformation at the Core Level
- Blackview WAVE 7C AI Smartphone Review: A Powerful, Affordable 4G Smartphone for Everyday Use
- How Charge Capture Software Improves Accuracy and Efficiency in Healthcare
- Which is better, a laptop or a desktop computer? Computer purchase guide
- Top Benefits of Using the SVBONY SVN O1 in Office and Classroom Settings
- YLRC C6 Mini RC Drift Car Review: A Thrilling Toy for Kids and RC Enthusiasts
- DTG9 Smartwatch Review: A Comprehensive Smart Companion for Fitness and Everyday Use
- Shop
- E-cigar NEW
- Vaporesso ECO Nano 2 Kit
Vaporesso ECO Nano 2 Kit
Offers
-
Vaporesso ECO Nano 2 Kit
$18.3
View Offer
ECO Nano 2 Parameters:
| Brand | Vaporesso |
| Product Name | ECO Nano 2 Kit |
| Battery Capacity | Built-in 1000mAh battery |
| Battery Indicator | 4-level LED indicator |
| Current | DC 5V/1A, Type-C |
| Pod Capacity | 6ml |
| Fit For | ECO Nano Series 0.6Ω Pod (ECO Nano 2 0.6Ω Pod) ECO Nano 0.8Ω/1.2Ω Pod |
| Product Size | 44.7*18*77mm |
| Color | Sunkissed Amber, Blossom Pink, Sky Blue, Misty Green, Mistic Purple, Cali Blue, Urban Grey, Night Dark, Pristine White |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









