Trending
- Acer has launched the AR Vision GR0 and GI0 smart glasses. The former is equipped with a Micro OLED screen.
- It is reported that the new Honor phone has been designed with a 6.89-inch screen and a large 7-inch straight screen
- RH-BM11 Tuya WiFi Baby Monitor Review: Smart Monitoring for Modern Parents
- How to Remove the CPU Fan in 2026: A Safe Step-by-Step Tutorial
- Aviator – A Virtual Round for All Risk Preferences!
- FLASH SALE: 16% OFF ALL RAZ TN9000 FLAVORS | LIMITED TIME ONLY
- Bitcoin Is Becoming Immensely Popular In The Market Of Cryptocurrency!
- Vaporock X1 Pod System Kit Review–Stylish, Powerful & Easy to Use
YABER K1 LED Projector
-
Processor
-
RAM
-
Storage
-
Display
-
Camera
-
Operating System
Offers
-
YABER K1 LED Projector
$379.99
View Offer
Specifications:
| Brand | Yaber |
| Model | K1 |
| Lumens | 650 ANSI |
| Light Source | LED |
| Projection Technology | LCD |
| Screen Scale | 4:3/16:9 |
| Optical Resolution | 1920x1080dpi |
| Speaker | 15W |
| WIFI | WiFi6(2.4G&5G) |
| bluetooth | Support |
| Screen Size | 150inch(Max) |
| LED Life | >20000Hrs |
| Power Voltage | AC100-240V |
| Picture File | JPG/JPEG/BMP/PNG |
| Video File | MP4/MKV/WMV/3GP/MPG/VOB/TP/TS/DAT/MOV/FLV |
| Audio File | MP3/AAC/WAV/M4A/WMA/AAC/OGG/FLAC |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









