Trending
- It is reported that Samsung Galaxy Watch Ultra 2 smartwatch will be available in both Bluetooth/Wi-Fi versions.
- The first handheld fan from Xiaomi Mijia is Released: with a range of over 5 meters and a battery life of 40 hours at 169 yuan
- MESWAO B2 Tablet PC Review–14-Inch Android 13 Features, Helio G85 & 10000mAh Battery
- RH830 WiFi FPV RC Drone Review–Features, Dual Camera & LCD Screen Controller
- HAILESI S150 4K Portable Touchscreen Review: Creative Features & Ultra HD Performance
- J29 2.4G 3.5CH RC Helicopter Review – Altitude Hold, LED Lights & Beginner Features
- A Traveler’s Guide to Vaping: Rules, Tips & Best Practices
- FOODS THAT ARE NOT AS HEALTHY AS YOU THINK
- Shop
- Accessories
- Lenovo Projector Thinkplus Air H6
Lenovo Projector Thinkplus Air H6
Offers
-
Lenovo Projector Thinkplus Air H6
$339.99
View Offer
Specifications:
| Brand | Lenovo Thinkplus |
| Model | Air H6 |
| Item | Mini Projector |
| Material | PVC |
| Color | Black |
| Brightness(ANSI) | 700ANSI |
| Physical Resolution | 1920 * 1080 |
| LED Lamp Life(Hours) | 30000h |
| FOCUS | Auto Focus |
| BT | BT 5.2 |
| Adapter | AC 100V-240V 50/60HZ |
| Transmission Ratio | 1.35:1 |
| Projection Size | 40-240 Inches |
| Processor | M Logiic T9724 Cores |
| RAM | 2G |
| Built-in Memory | 16GB |
| Operating System | Deep optimization based on Android 9.0 system |
| Multi-screen Interaction | Aitplay, DLNA, and screen-free assistant |
| Supported Languages | 23 |
| Size | 24.2*23*13.2cm |
| Package Size | 36.3*16.5*27cm |
| Package Weight | 2248g |
Reviews
Sorry, you have not permission to write review for this product.
Disclaimer Note
You can write your own disclaimer from APS Settings -> General -> Disclaimer Note.









